نمونه مساجد مفروش شده با سجاده فرش

نمونه مساجد مفروش شده با سجاده فرش (2)

%ق ظ، %25 %475 %-2666 ساعت %10:%

فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی

نوشته شده توسط

شرکت سجاده فرش تک ستاره کویر کاشان در خدمتی جدید مفتخر است که حسینه شهید حاج قاسم سلیمانی شهر بندرعباس را با فرش سجاده ای طرح شمسه آبی فرش کرده است. در ادامه در مورد مشخصات این فرش سجاده ای بیشتر خواهید خواند.

 

مشخصات فنی فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی کدام است؟

پیش از توضیح مشخصات فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی ابتدا نیاز است که با مفهوم شانه و تراکم فرش سجاده ای حسینیه آشنا شویم.

منظور از شانه فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی تعداد ردیف پودهایی است که در بافت یک متر از عرض فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی زده شده است. از آنجایی که فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی 700 شانه است، در بافت یک متر از عرض فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی تعداد 700 ردیف پود زده شده است. با شمارش تعداد ردیف پودها می توانید از شانه فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی اطمینان حاصل کنید. از آنجایی که شمارش تعداد ردیف پودهای فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی برای مشتریان سخت است، اصولاً تعداد گره را جایگزین تعداد ردیف پود می کنند. به عنوان مثال، از آنجایی که فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی 700 شانه است، باید در بافت یک متر از عرض فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی تعداد 700 گره زده شده باشد. در غیر این صورت فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی 700 شانه نیست. باید بدانید که در بافت عرضی فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی تعداد گره هایی که در یک متر از عرض زده می شود با تعداد ردیف پودهایی که در بافت یک متر از عرض زده می شود برابر است.

همچنین منظور از تراکم فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی تعداد ردیف پودهایی است که در بافت یک متر از طول فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی زده می شود. به عنوان مثال، از آنجایی که فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی 2550 تراکم است به این معنی است که در بافت یک متر از طول فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی تعداد 2550 ردیف پود زده شده است. با شمارش تعداد ردیف پودها در یک متر از طول فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی می توانید نسبت به تراکم فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی مطمئن شوید.

از آنجایی که شمارش تعداد ردیف پودها کار بسیار سختی است پیشنهاد می شود که به جای شمارش تعداد ردیف پودها، برای کشف تراکم فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی، تعداد گره ها در بافت یک متر از عرض فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی شمارش شود. نکته ای که باید دقت داشته باشید این است که در بافت طولی فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی به ازای هر گره ای که زده می شود، یک ردیف پود به کار می رود یعنی تعداد گره ها یک سوم تعداد پودها یا تعداد پودها سه برابر تعداد گره هاست. از آنجایی که فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی 2550 تراکم است باید در بافت یک متر از عرض فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی تعداد 850 گره زده شده باشد.

با این اوصاف، مشخصات فنی فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی به لحاظ شانه و تراکم مشخص شد.

مشخصه فنی دیگر فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی جنس الیاف فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی است. در حالی که برای بافت فرش سجاده ای حسینیه می توان از الیاف پلی استر و بی سی اف که نسبت به الیاف اکریلیک کیفیت پائین تری هم دارند استفاده کرد، فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی با الیاف اکریلیک هیت ست شده بافته شده است. الیاف اکریلیک هیت ست شده در زمره بهترین الیاف فرش سجاده ای حسینیه قرار دارند.

 

طرح فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی کدام است؟

فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی در زمره سجاده فرش های بدون محراب قرار دارد. نام دیگر فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی فرش سجاده ای تشریفاتی است. نام طرح فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی، طرح شمسه است که رنگ آن هم آبی است.

 

نحوه خرید فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی چگونه است؟

برای خرید فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی دو راه پیش روی شما هست،

خرید حضوری فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی از شرکت سجاده فرش تک ستاره کویر کاشان،

و

خرید اینترنتی فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی از شرکت سجاده فرش تک ستاره کویر کاشان.

 

به منظور خرید حضوری فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی به نمایشگاه شرکت سجاده فرش تک ستاره کویر کاشان در استان اصفهان، شهرستان آران و بیدگل، شهرک صنعتی سلیمان صباحی، بلوار دکتر اسلامی مراجعه کنید.

همچنین به منظور خرید اینترنتی فرش سجاده ای حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی از فروشگاه آنلاین فرش سجاده ای تک ستاره کویر استفاده کنید. 

%ق ظ، %13 %460 %777 ساعت %10:%بهمن

فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین روستای دیگچه

نوشته شده توسط

فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین روستای دیگچه، گنبد کاووس

در این مقاله قصد داریم تا یکی از نمونه کارهای شرکت سجاده فرش تک ستاره کویر کاشان را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. شرکت تک ستاره کویر کاشان در خدمتی جدید مفتخر است که که مسجد امیرالمومنین روستای دیگچه گنبد کاووس را با فرش سجاده ای 440 شانه طرح رضوان کاشان فرش کرده است. در ادامه مقاله، این سجاده فرش را به اختصار فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین (ع) می نامیم.

 

مشخصات فنی فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین چیست؟

مشخصات فنی فرش سجاده ای بر اساس دو فاکتور شانه و تراکم فرش سجاده ای عنوان می شود. منظور از شانه فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین تعداد ردیف پودهایی است که در بافت یک متر از عرض فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین زده شده است. از آنجایی که فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین 440 شانه است به این معنی است که در بافت یک متر از عرض فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین تعداد 440 ردیف پود زده شده است. از آنجایی که شمارش ردیف پودها کمی سخت است به جای آن می توانید تعداد گره های زده شده در بافت یک متر از عرض فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین را شمارش کنید. از آنجایی که فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین 440 شانه است باید در بافت یک متر از عرض فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین تعداد 440 عدد گره زده شده باشد. در بافت عرضی فرش سجاده ای تعداد گره ها با تعداد ردیف پودها برابر است. یعنی به ازای هر گره ای  که زده می شود، یک ردیف پود هم در بافت فرش سجاده ای به کار می رود.

همچنین، منظور از تراکم فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین تعداد ردیف پودهایی است که در بافت یک متر از طول فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین زده شده است. از آنجایی که فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین 800 تراکم است به این معنی است که در بافت یک متر از طول فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین تعداد 800 ردیف پود زده شده است. مجددا به دلیل سختی شمارش تعداد ردیف پودها بهتر است که با شمارش تعداد گره ها از تراکم فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین اطمینان حاصل کنید. در بافت طولی فرش سجاده ای به ازای هر گره سه ردیف پود زده می شود یعنی تعداد پودها سه برابر تعداد گره هاست. پس از آنجایی که فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین 800 تراکم است باید در بافت یک متر از طول فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین تعداد 267 گره وجود داشته باشد.

 

قیمت فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین چقدر است؟

قیمت فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین به چندین عامل مختلف بستگی دارد؛

شانه فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین،

تراکم فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین،

دستگاه بافندگی فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین،

جنس نخ فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین،

وزن فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین.

شانه فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین 440، تراکم فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین 800، و دستگاه بافنده فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین دستگاه ASR بوده است. جنس نخ فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین پلی استر و وزن آن هم به ازای هر متر مربع 40 کیلوگرم است. فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین به لحاظ کیفیت در زمره سجاده فرش متوسط رو به پائین قرار دارد به همین دلیل قیمت فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین هم نسبت به دیگر سجاده فرش ها مقداری ارزان تر و به صرفه تر است. قیمت فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین به ازای هر متر مربع 130 هزار تومان است.

 

نحوه خرید فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین چگونه است؟

برای خرید فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین دو راه پیش روی شما هست؛

خرید حضوری فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین از شرکت سجاده فرش تک ستاره کویر،

و

خرید اینترنتی فرش سجاده ای مسجد امیرالمومنین از شرکت سجاده فرش تک ستاره کویر.

اطلاعات تماس

تلفن : 03154750320

        03154750321

تلفن همراه : حسن مهدوی فر(مدیریت) 09131631223

                                    مدیر فروش: 09103851223

فکس : 03154750321

ایمیل : taksetare.carpet@gmail.com

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مقالات، کوپن تخفیف و فروش های ویژه در خبرنامه ما عضو شوید آدرس ایمیل خود را وارد کنید.